Дизайнерам
  Знайти
  Пошук
  Kuppersbusch
  Kuppersbusch

  Kuppersbusch

  Відеоконсультація
  Країна реєстрації
  Німеччина
  Країна виробництва
  Німеччина
  Рік заснування
  1875
  Вік бренду
  149 років

  Про бренд

  Компанія Küppersbusch — це 140 років досвіду та унікальних інновацій. Такі функції, як автоматичні програми, що економлять час, інтуїтивне управління, простота роботи і оптимізований процес приготування гарантують прекрасний кінцевий результат.

  about image

  Історія

  brand history item - 1875

  Фрідріх Купперсбуш заснував першу у світі фабрику F. Kuppersbusch & Sohne з виготовлення кухонних плит у регіоні Гельзенкірхен-Шальке

  1875 рік
  brand history item - 1886

  Продукція Kuppersbusch почала вироблятися серійно 12 співробітниками, а компанія розширила лінійку своїх приладів

  1886 рік
  brand history item - 1913

  Компанія Kuppersbusch стала найбільшим спеціалізованим підприємством у Європі з 2500 співробітниками та виробництвом 350 приладів у день.

  1913 рік
  brand history item - 1954

  Компанія Kuppersbusch розробила високошвидкісну плиту із сімома рівнями потужності та світловими індикаторами

  1954 рік
  brand history item - 1962

  Компанія Kuppersbusch почала виробництво повної лінійки приладів, від газових варильних панелей до кухонних витяжок і емальованих холодильників.

  1962 рік
  brand history item - 2014

  Компанія Kuppersbusch представила дизайн Individual. Перший Meisterstuck зміг передати цінності бренду: дизайн, якість, інновації, функціональність

  2014 рік
  brand history item - 2018

  Компанія Kuppersbusch бере участь у премії Red Dot Design і отримує 2 нагороди за нову лінійку духових шаф

  2018 рік

  Переваги

  tab-0-img-0
  Повністю вбудовані автоматичні посудомийні машини, оснащені функцією «Інформація на підлозі». Ця інформація може показувати час до закінчення програми, статус виконання програми, а також оповіщення про виниклі неполадки.
  tab-0-img-1
  Теплообмінник: Завдяки теплообміннику посуд буде висушений без доступу повітря ззовні. Не буде хмари пари при відкриванні дверцят. Він економить електроенергію і під час наступного ополіскування.
  tab-0-img-2
  Aquatronik: Нова унікальна система управління програмами Aquatronik пропонує оптимально дбайливий догляд за ніжними склянками й сильно забруднених каструль за допомогою автоматичного регулювання тиску води, вже під час циклу попереднього ополіскування
  tab-1-img-0
  Регульований за висотою і глибиною носик для подачі кави: Чи то маленька чашечка для еспресо, або велика склянка кави для сніданку. Цим запобігається розбризкування кави на прилад і гарантується чудова ніжна пінка.
  tab-1-img-1
  Інтелектуальна електроніка: Ви керуєте не тільки комплексним процесом приготування кави, а керуєте всіма програмами за допомогою текстового дисплея. Розвинена електроніка пропонує безліч комфортних програм.
  tab-1-img-2
  Неонова підсвітка: Особливо радісну атмосферу привносить ЖК-підсвічування кавомашини. Це дозволяє спостерігати результат приготування кави завжди в правильному світлі.
  tab-2-img-0
  Okotherm: Каталізатор очищає забруднене під час приготування їжі повітря, що запобігає забрудненню внутрішніх поверхонь духової шафи.
  tab-2-img-1
  Multitherm plus — нагрівальний елемент, встановлений у задній стінці духовки навколо вентилятора, гарантує відмінний результат при приготуванні різних страв на декількох рівнях без змішування смаків і запахів.
  tab-2-img-2
  Повністю видобувні напрямні з функцією PerfectStop: повністю виймані напрямні ковзають неймовірно плавно, одночасно відрізняючись високою міцністю (витримують до 22 кг). Таким чином, навіть при приготуванні великих страв, поводження з деком не стане для вас проблемою.
  tab-2-img-3
  Простота очищення: Дверцята духової шафи легко знімаються з петель, якщо потрібно очистити внутрішні поверхні шафи. Внутрішні поверхні скла завжди залишаються чистими, оскільки дверцята духової шафи герметично приклеєні.
  tab-2-img-4
  Тривалий термін служби: Матеріали не застарівають із плином часу, оскільки використовуються виключно якісні матеріали, такі як нержавіюча сталь і скло.
  tab-3-img-0
  Температурний зонд: При приготуванні великих порцій не завжди легко визначити стан страви. Ви зможете приготувати страви на будь-який смак: просмажене повністю, злегка просмажене або з кров’ю.
  tab-3-img-1
  Делікатне приготування: Запатентована функція піклується про динамічне регулювання температури всередині продукту. М’ясо буде бездоганно приготовлено до бажаного часу.
  tab-3-img-2
  Бак для свіжої води: Парові шафи Kuppersbusch можуть бути вбудовані в будь-яку кухню, оскільки наявність знімної ємності для води виключає необхідність підключення до водопроводу. Ви можете просто спустошити цю посудину після приготування їжі. У такий спосіб, Ви збережете все в чистоті.
  tab-4-img-0
  Multitherm plus: нагрівальний елемент, встановлений у задній стінці духовки навколо вентилятора, гарантує відмінний результат при приготуванні різних страв на декількох рівнях без змішування смаків і запахів.
  tab-4-img-1
  Стоплювані перемикачі: Ручки управління можна натискати у будь-якому положенні. Це не тільки красиво виглядає, але і зручно в експлуатації. Зокрема, ця функція дозволяє уникнути випадкової зміни налаштувань.
  tab-4-img-2
  Автоматика розморожування за вагою продукту: Ця функція дозволяє дбайливо розморожувати різні продукти. Усе, що вам необхідно — це вибрати вид і вагу продукту, усе інше візьме на себе автоматика.
  tab-5-img-0
  glideControl: найзручніша система управління індукційними варильними панелями Kuppersbusch, тому що вона найбільш наочна. Для кожної конфорки виділено свою окрему панель управління. Потрібний рівень потужності вибирається поступально кнопками +/- або безпосередньо на шкалі потужності.
  tab-5-img-1
  knobControl: Спеціально для тих, кому набридло сенсорне управління або тих, кому воно взагалі не подобається, існує система управління індукційними варильними панелями Kuppersbusch механічними поворотними перемикачами.
  tab-5-img-2
  SCHOTT CERAN Miradur: Перша й майже єдина склокераміка з надзвичайно міцною поверхнею. Варильна панель буде мати чудовий вигляд, навіть через довгий час.
  tab-6-img-0
  Тиша і зносостійкість: Витяжки приємно дивують безшумною роботою навіть на максимальному рівні потужності. Ще однією перевагою є зносостійкість, що підкреслює високу цінність виробу і свідчить про тривалий термін служби двигуна.
  tab-6-img-1
  Варильна панель і витяжка в одному пристрої: Перевагою є відсутність необхідності встановлювати окрему витяжку над плитою, що надає велику свободу під час проєктування кухні.
  tab-6-img-2
  PlasmaMade — це інноваційний повітряний фільтр, який забезпечує здоровий мікроклімат у приміщенні. Призначений для видалення зважених у повітрі мікрочастинок і частинок жиру, а також запахів, бактерій і вірусів.

  Kuppersbusch в нашому шоурумі

  showroom image
  Час роботи
  ПН–ПТ: з 11:00 до 19:00
  СБ: з 11:00 до 17:00
  НД: вихідний
  Телефон
  (095) 000-56-27