Дизайнерам
  Знайти
  Пошук

  Про мережу

  Відеоконсультація

  Ласкаво просимо
  до MIRS HOME

  MIRS HOME — це затишний простір у самому центрі міста, де панує атмосфера гостинності та любові до сучасного дизайну й кулінарного мистецтва.

  Це перший унікальний мультибрендовий шоу-рум побутової техніки, де ви можете ознайомитися з ексклюзивними преміальними європейськими брендами і вибрати техніку, яка підходить саме вам — чи то власний будинок або проєкт для замовника. А команда консультантів і кулінарних експертів завжди готова дати рекомендації з вибору і використання продукту.

  Корпорація MIRS

  Ми подбали про те, щоби ви точно знали, що вибираєте. У MIRS HOME ви можете особисто протестувати кращу продукцію у своїх категоріях: холодильники, морозильники, винні й сигарні шафи від Liebherr, побутову техніку від V-Zug, BORA, DeDietrich, Kuppersbusch, Bertazzioni, Barazza, Falmec і Blanco, кавомашини Nivona, а також незамінні кухонні помічники від Novis, Carrera і Graef.

  Говорячи про тестування, ми маємо на увазі використання техніки в реальних умовах підготовки продуктів і їх приготування. Тут регулярно проходять івенти й майстер- класи, на яких ви можете навчитися готувати нові страви, сервірувати стіл, дізнатися більше про культуру вина, завести корисні екозвички а, можливо, і нових друзів.

  Ми пропонуємо

  offer-img-0
  Ексклюзивні європейські бренди
  offer-img-1
  Тестування техніки в реальних умовах
  offer-img-2
  Івенти, майстер-класи презентації
  offer-img-3
  Івенти, майстер-класи презентації
  Корпорація MIRS

  Корпорація MIRS

  Ми це MIRS. MIRS — це провідна компанія на українському ринку посуду й побутової техніки з 1992 року. Із самого свого заснування ми працюємо з кращими фахівцями, постачаємо перевірену якісну продукцію для роздрібних покупців, сфери HoReCa та інших підприємств.

  Корпорація MIRS

  Нашою метою завжди було поліпшення якості життя за допомогою преміального обладнання для будинку. І щоби подарувати нашим клієнтам унікальний досвід із вибору й подальшого використання техніки, був створений MIRS HOME. Це простір, де ви можете ознайомитися з цілою низкою продукції різних брендів. Усе для облаштування житла — в одному місці, в атмосфері гостинності та спільноти однодумців.

  Наша пристрасть — створення кращого досвіду, який перетворить рутину в ритуал, їжу — у мистецтво, а турботи — у задоволення. Ми постійно міняємося, щоби відповідати вашим інтересам. А ви створюєте MIRS HOME разом із нами.

  Завітайте в гості!

  Корпорація MIRS
  Час роботи
  ПН–ПТ: з 11:00 до 19:00
  СБ: з 11:00 до 17:00
  НД: вихідний
  Телефон
  (095) 000-56-27

  Ми приділяємо багато уваги відносинам до клієнтів

  якщо у вас є ідеї або скарги ви можете залишити їх тут
  Розповісти