Про мережу

Ласкаво просимо
до MIRS HOME

MIRS HOME — це затишний простір у самому центрі міста, де панує атмосфера гостинності та любові до сучасного дизайну й кулінарного мистецтва.

Це перший унікальний мультибрендовий шоу-рум побутової техніки, де ви можете ознайомитися з ексклюзивними преміальними європейськими брендами і вибрати техніку, яка підходить саме вам — чи то власний будинок або проєкт для замовника. А команда консультантів і кулінарних експертів завжди готова дати рекомендації з вибору і використання продукту.

Корпорація MIRS

Ми подбали про те, щоби ви точно знали, що вибираєте. У MIRS HOME ви можете особисто протестувати кращу продукцію у своїх категоріях: холодильники, морозильники, винні й сигарні шафи від Liebherr, побутову техніку від V-Zug, BORA, DeDietrich, Kuppersbusch, Bertazzioni, Barazza, Falmec і Blanco, кавомашини Nivona, а також незамінні кухонні помічники від Novis, Carrera і Graef.

Говорячи про тестування, ми маємо на увазі використання техніки в реальних умовах підготовки продуктів і їх приготування. Тут регулярно проходять івенти й майстер- класи, на яких ви можете навчитися готувати нові страви, сервірувати стіл, дізнатися більше про культуру вина, завести корисні екозвички а, можливо, і нових друзів.

Ми пропонуємо

offer-img-0
Ексклюзивні європейські бренди
offer-img-1
Тестування техніки в реальних умовах
offer-img-2
Івенти, майстер-класи презентації
offer-img-3
Івенти, майстер-класи презентації
Корпорація MIRS

Корпорація MIRS

Ми це MIRS. MIRS — це провідна компанія на українському ринку посуду й побутової техніки з 1992 року. Із самого свого заснування ми працюємо з кращими фахівцями, постачаємо перевірену якісну продукцію для роздрібних покупців, сфери HoReCa та інших підприємств.

Корпорація MIRS

Нашою метою завжди було поліпшення якості життя за допомогою преміального обладнання для будинку. І щоби подарувати нашим клієнтам унікальний досвід із вибору й подальшого використання техніки, був створений MIRS HOME. Це простір, де ви можете ознайомитися з цілою низкою продукції різних брендів. Усе для облаштування житла — в одному місці, в атмосфері гостинності та спільноти однодумців.

Наша пристрасть — створення кращого досвіду, який перетворить рутину в ритуал, їжу — у мистецтво, а турботи — у задоволення. Ми постійно міняємося, щоби відповідати вашим інтересам. А ви створюєте MIRS HOME разом із нами.

Завітайте в гості!

showroom image
Час роботи
ПН–ПТ: з 11:00 до 19:00
СБ: з 11:00 до 17:00
НД: вихідний